КАТАЛОГ ПРОЕКТІВ

"Архітектура пробуджує почуття в людині. Твоє завдання полягає в тому, щоб зробити ці почуття більш точними".    Адольф Лоос.

render_2(1).jpg

ПРОЕКТ БУДИНКУ В СТИЛІ HI-TECH

серпень 2021 р.

Проект будинку преміум-класу в стилі Hi-Tech з просторим плануванням, відкритою терасою та панорамними вікнами. Компактний будинок розрахований на проживання родини з 4-5 осіб. Мінімалістичний вигляд, простота та неповторність- основні переваги даного проекту.

ПРОЕКТ СУЧАСНОЇ ВІЛЛИ У ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

вересень 2021 р.

Проект заміської вілли для постійного проживання великої родини. Вишуканий фасад в сучасному стилі чітко підкреслює виразний образ даного будинку. Велика та простора тераса дозволить насолоджуватись краєвидами не виходячи з дому. Великий гараж на два автомобіля дозволить розмістити не тільки самі авто, але й декілька мотоциклів, велосипедів та необхідне спорядження для активного відпочинку. 

ex_2_1_edited.jpg
Render_1.jpg

ПРОЕКТ ЗАМІСЬКОГО БУДИНКУ У М.ЛЬВІВ

жовтень 2021 р.

Ексклюзивний житловий будинок преміум класу, з відкритими просторими терасами, панорамними вікнами, відкритим басейном та прибудованим гаражем для власного автопарку. Гармонія поєднання сучасного будинку та недоторканої природи- надає відчуття затишного та безтурботного проживання в цьому будинку.

ПРОЕКТ ГОТЕЛЬНОГО КОМПЛЕКСУ З ДИКОГО ЗРУБУ

липень 2019 р.

Проект готельно-ресторанного комплексу, виконаний з дикого зрубу на березі озера у Чернівецькій області. 

Грандіозний проект реалізований кращими будівельними бригадами Карпатсього регіону, що  з покоління в кокоління передають свої уміння працювати з деревом по стародавній технології, що забезпечує максимальний термін експлуатації таких будинків та унікальний вигляд на сотні років. 

01_ua.jpg